Aparat zawierający 3 metody testowania.
Aparat z poszerzonymi funkcjami jest przeznaczony do elektropunkturowego testowania metodą R. Volla (EAV) i testu wegetatywno-rezonansowego Schimmella (Vegatest) oraz ekspresowego testu scaningowego.
Metody testowania |
Moduł |
| Metoda Volla (test elektrodermalny) | Biorezonans |
| Test Vega (Vegatest - test wegetatywno-rezonansowy wg Schimmella) | |
| Test Express (segmentowy, strefowy, scaningowy) | |
PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA
Przyrząd do doboru diety i kosmetyków „AM Scan EVBS” przeznaczony jest do powszechnego użycia oraz może być pomocny w pracy dietetyków i kosmetologów dla pomocy w doborze diety i kosmetyków z wykorzystaniem zmiany elektroprzewodności punktów akupunkturowych.
Przyrząd może być wykorzystywany w salonach kosmetycznych i poradniach dietetycznych.
Aparat również jest przystosowany do samodzielnej pracy bez komputera. Wartości są pokazywane wówczas na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym LCD. Jednak oprogramowanie znacznie poszerza możliwości testowania. Aparat ma cyfrowy wskaźnik, który pokazuje wartość "opadania wskazówki".
Wstępne automatyczne testowanie ekspresowe na podstawie kilkudziesięciu pomiarów między sześcioma elektrodami (2 czołowe, 2 na stopy, 2 ręczne) w ciągu 3-8 minut.
GWARANCJA 24 miesiące
Dane techniczne: |
Wymagania: |
| Wymiary: 210?175?80 mm | System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7 |
| Waga: 1 kg | USB 2.0 |
| Komunikacja z komputerem: przez port USB 2.0 | Komputer |
| Źródło zasilania: port USB komputera (5V) | Napęd CD-ROM |
Aparat laserowy REPLIKATOR jest zasilany przez zewnętrzny zasilacz, gwarantujący optymalne parametry elektryczne i bezpieczeństwo.
PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA
REPLIKATOR jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki w celu ich dalszego wykorzystania jak:
Pojęcie energetycznego i informacyjnego przenoszenia właściwości różnych preparatów oznacza proces ich kopiowania (ponownego zapisania) na różne nośniki inercyjne za pomocą specjalnych urządzeń technicznych.
| Dane techniczne: |
| Wymiary: 210?175?80 mm Waga: 0,65 kg Zasilanie: 12 V |