Zapping

 
 
 
„Zapping" to metoda elektroniczna opracowana przez dr Huldę Clark. Pozwala w ciągu kilku minut zabić wirusa, bakterię za pomocą prądu o odpowiedniej częstotliwości.
W toku wieloletnich badań Raymonda Rife`a i potwierdzonych przez wielu badaczy Clark również doszła do wniosku , że drobnoustroje mieszczące się w narządach organizmu posiadają określoną częstotliwość drgań. Dr Clark udowodniła, że gdy drobnoustroje te poddamy specyficznym impulsom prądu o natężeniu kilku volt, ich błony komórkowe zostaną rozerwane, a one same zniszczone. Wydalane są przez białe ciałka krwi.

Hulda na podstawie urządzenia współpracownika Rife`a skonstruowała urządzenie, które nazwała zapperem. Pozwala ono zahamować, a także eliminować patogeny z organizmu ludzkiego.

W ciągu kilku minut możesz zabić wirusy, bakterie i pasożyty - twierdzi dr Clark. - Jeżeli cierpisz na przewlekłe zakażenia, stwardnienie rozsiane, raka, choroby reumatyczne, zwyrodnienia, grzybicę, cukrzycę, AIDS, niezależnie od pobieranych leków sięgnij po „zappera", który pomoże ci powstrzymać chorobę.