Lekarz Mikołaj Jakimiec

dr_Mikolaj_JakimiecLekarz Mikołaj Jakimiec - skończył studia na Akademii Medycznej w Tarnopolu. W wyniku własnych przeżyć i doświadczeń doszedł do wniosku iż to co się nauczył w Akademii i obowiązujące zasady nie są wystarczające do skutecznego leczenia pacjentów.

Przyczyniły się do tego również osobiste przeżycia.

Pracując jako lekarz wojskowy udzielał pomoc ofiarom Czarnobyla po czym sam ciężko zachorował. Medycyna oficjalna okazała się bezradna. Będąc na granicy śmierci, zaczął poznawać i praktykować niekonwencjonalne metody terapii dzięki którym całkowicie wrócił do zdrowia. Dzięki temu nie dołączył do swoich kolegów, którzy zmarli lub zostali inwalidami w wyniku akcji ratunkowej.

Zapoznając się z nowoczesnymi metodami (metoda Volla, Vegatest), szybko odkrył iż dopiero one pomagają ustalić prawdziwe przyczyny chorób i wybrać najlepszą terapię dla każdego pacjenta indywidualnie.

Stosując metody na sobie udało mu się zapanować nad skutkami promieniowania.

Sam wspomina iż miał problem w nadwagą. Po zastosowaniu kuracji Nadieżdy Siemionowej schudł 20 kg. Te i inne sytuacje spowodowały całkowity zwrot w jego życiu.

Dzięki wieloletniej praktyce lekarskiej (25 lat) z pomocą metod  Volla, Vegatest, Express opracował swój system oczyszczania i dochodzenia do zdrowia.

Każdym człowiekiem zajmuje się holistycznie. Chociaż ma dużo umiejętności to jego szczególnym zainteresowaniem są dolegliwości spowodowane infekcjami grzybiczymi i pasożytniczymi.